Interpretacja wyniku RTG klatki piersiowej 60-latka

Proszę o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej.Serce i aota prawidłowe.Miąższ płucny bez zmian zapalnych.Drobne zwapnienie w środkowym polu lewego pluca.Owalne zacienienie o długości ok.57 mm?wymiar pionowy?w rzucie łuku aorty.Zacienienie to o gładkim zarysie,wystaje w lewo poza zarys łuku aorty. W prześwietleniu bocznym lewej strony-poserzenie cienia górnego środpiersia po stronie lewej.Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego

Witam. Obraz RTG przedstawia zmianę która wymaga dalszej oceny w bardziej dokładnym badaniu jak tomografia komputerowa. Oczywiście należy to ocenic w kontekście Pana objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego lub bezpośrednio do pulmonologa.