Interpretacja wyniku RTG kręgosłupa u 30-letniej kobiety

Wynik rtg kr.piersiowego AP i boczne.Cechy przebytej choroby scheuermanna pod postacią obniżenia wysokości przednich krawędzi trzonów kręgowych oraz guzków schmorla w odrębie blaszek granicznych. co teraz? dodam ze cierpię z powodow bolowych mam również kytofoniczne wygięcie C3-C7,oraz wzmozona sklerotyzację podchrzęstną okołostaw.w stawach krzyż,-biodrowych, nierównych obrysów oraz zmian degeneracyjnych chrząstki stawowej,buling L4-L5, spłycenie lordozy lędźwiowej z zmianami zwyrodnienio. L4-S1

Marta Mielniczuk

Witam, myślę, że najlepszym postępowaniem będzie rehabilitacja. Taka podczas której terapeuta będzie pracował z Panią indywidualnie i łączył zalety zarówno kinezyterapii, fizykoterapii i terapii manualnej. To pozwoli zmniejszyć Pani dolegliwości bólowe i poczuć się lepiej.
Pozdrawiam