Interpretacja wyniku RTG płuc u 24-latka
witam proszę o interpretację wyniku rtg...''pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych.Sylwetka sercowo-naczyniowa w granicach normy.''

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Przedstawiony wynik nie budzi zastrzeżeń. jest to prawidłowy obraz płuc.