Interpretacja wyniku TK narządów rodnych
Interpretacja wyniku TK W rzucie przydatków prawych niejednorodna zmiana o wym 25na 20 na 32 mm o gęstości 30jH w fazie natywnej bez istotnych cech wzmocnienia kontrastowego- podejrzenie zmiany łagodnej- śluzowej? zmieniony torbielowato jajnik?- do weryfikacji ginekologicznej. W takim przypadku operacja czy leczenie lekami? Proszę o odpowiedź.Dziękuję

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani sam wynik badania diagnostycznego nie odpowie na Pytanie klinika jest rownież ważna cały wywiad oraz szereg innych badań w razie potrzeby .
Zadać to pytanie skierować do spec. Ginekologa i byc dobrej myśli .