Interpretacja wyniku USG serca

Witam, Prosiłabym o interpretację wyniku USG serca - Wymiary jam serca w normie. Aorta wstępująca i pień płucny nieposzerzone, łuk aorty w normie 2,8cm. Prawidłowa grubość i kurczliwość ścian l.komory - niewielka dwufazowość skurczu przegrody. Zachowana czynność skurczowa p. komory. TAPSE 3,1cm, Mała niedomykalność z. trójdzielnej. TRPG 26mmHg, AcT przepływu płucnego 160ms. Dwypłatkowość z. aortalnej, bez cech koarktacji aorty. Nie uwidoczniono przecieku przez przegrody. Osierdzie bez zmian

Małgorzata Panek

Wyniki badania mieszczą się w granicach normy. Opisano wadę anatomiczną zastawki aortalnej, ale bez znaczenia klinicznego.
Proszę pokazać wyniki badania lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam