Interpretacja wyniku z holtera przy uczucia uderzeń w klatce piersiowej

Witam.Odebrałam wyniki z holter,kardiologa mam dopiero w czerwcu. Mam 35l. A miewam uczucia uderzeń w klatce,aż jakby odbijające się w gardle, potrafi mi być słabo i miewam zawroty głowy. Czy wyniki są dobre? Pobudzenia normalne 106 729(>99%) maks/h 5 743. Pobudzenia nadkomorowe 196(<1%) maks/h 66 Częstości rytmu serca (1min śred.) Maks.HR 136 bpm Śr.HR 74 bpm Min.HR 56 bpm Tachykardia 225 suma 1godz.20min.16s. 5,5% najdłuższy 567 pobudzenia maks.częst. 145 bom Oraz arytnie nadkomorowe SVE 196., 0.2% wszystkich pobudzeń (1na1000) . Napisałam wszystko co miało jakieś liczby, reszta 0. Czy te wyniki są ok? Czy mogą o czymś świadczyć? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp

Szanowna Pani, wynik nie budzi niepokoju. Jeśli jednak kołatania będą doskwierać to proszę udać się do lekarza rodzinnego