Interpretowanie badania RM przez radiologa
Witam, Mam pytanie do radiologa. A mianowicie: czy lekarz radiolog, który przeprowadza i interpretuje badanie np. RM, sprawdza zawsze ,,cały mózg". Nawet jeśli napiszę w objawach, że mam np. problem z pamięcią, to czy i tak sprawdzi też na przykład móżdżek? Dzięki Wam z góry za odpowiedź!! :) Z fartem.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Radiolog ocenia zawsze cały obszar objęty badaniem niezależnie od występujących objawów. Jeśli badanie uwidoczniłoby nieprawidłowości to z pewnością zostałoby to ujęte w opisie badania.