Intymna nieśmiałość związana z małym rozmiarem penisa

Witam, mam 19 lat i mam mały problem :) Otóz mój penis podczas spoczynku jest zazwyczaj strasznie mały, wręcz skórczony jak w zimnej wodzie. Czasami jest normalnej wielkosci ale to podczas kąpieli i czasami sam z siebie :) Kiedy jest w stanie erekcji posiada normalne rozmiar 16 cm w dlugosci i 12 w obwodzie. Nie wiem o co chodzi, dodam też że mam tak od małego. Jest to dośc wstydliwy problem i może pan wie o co chodzi. Z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Jest pan zdrowy ,wielkosc pracia w czasie wzwodu i spoczynku to sprawa indywidulana ,wazniejsza jest w stanie wzwodu bo umozliwia prawidlowe odbycie stoskunku plciowego bo poza sikaniem i przyjemnoscia to istrumentu jest do robienia dzieci