Irracjonalny i obsesyjny lęk przed ciążą

Irracjonalny, obsesyjny lęk przed ciążą - boję się siadać na deskach sedesowych, na paprochach, na plamach, gdyż wydaje mi się, że to są wszystko plemniki i przenikną przez ubranie. Ostatnio musiałam siedzieć na okropnych plamach w autobusie i nie muszę pisać co potem przeżywałam. Bardzo mi to utrudnia życie. Co mam zrobić?

Psychologia

Rozumiem, że życie w ciągłym lęku może być dla Pani bardzo uciążliwe, dlatego też proponuję skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Taką pomoc może Pani uzyskać w Poradniach Zdrowia Psychicznego lub w prywatnych gabinetach.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości lekarza psychiatrę lub psychoterapeutę, którzy określą dla Pani najlepszą formę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia).