Izolacja w domu po gwałcie a wizyta u psychologa

Co mam zrobić by udać się do psychologa aktualnie nie ruszam się na krok z domu po gwalcie.

Witam,
Przykro mi, że to się Pani przydarzyło. Ofiary gwałtu odczuwają często wstyd i boją się powiedzieć najbliższym, co pogłębia fatalny stan psychiczny. Przełamanie tego wstydu jest kluczowe, bo to przecież nie Pani wina, co Panią spotkało.
Skoro się Pani z domu nie rusza, to znaczy, że jest Pani w słabej formie i pomoc online będzie prawdopodobnie niewystarczająca.
Jedyne wyjście to poprosić przyjaciela, zaufaną osobę, żeby poszła i wróciła z Panią. Prawdopodobnie konieczna jest konsultacja psychiatryczna i psychologiczna. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!