Izotek a skutki uboczne

Witam, od 20 dni przyjmuje izotek, 20mg wieczorem (jedna tabletka). Ostatnio wypiłam alkochol, ale tego dnia nie wzięłam tabletki. Następnego dnia obudziłam się z mdłościami i znurzeniem. Dzisiaj tez nie wezmę tabletki. Czy to mi przejdzie jutro? Czy jest to bardzo niebezpieczna i poważna sprawa? Co zrobić by się pozbyć mdłości?

Lek. Bartosz Domagała

Nie powinno się spożywać alkoholu podczas brania Izoteku. Jeśli objawy nie przejdą należy udać się do lekarza, jednak alkoholu więcej nie spożywać podczas kuracji