jak bezpiecznie odstawić lek Cezarius?

Witam jak bezpiecznie odstawić lek Cezarius ,obecnie jest podawany 1,1,1 u dziecka . Bierze go 20 dni ,dziś jesteśmy po konsultacji prawdopodobnie czeka nas więcej badań a lek został podany pochopnie ,mała zaczyna gubić włoski

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę go stosować zgodnie z zaleceniem neurologa [odstawić tylko na wyraźne żądanie lekarza].