Jak bezpiecznie odstawić Sertagen?

Witam, przyjmuje od 9 msc lek Sertagen. Natomiast mije zdrowie już się poprawiło i chciałabym już leku nie przyjmować. Czy schodzenie z dawki - 1 tabletka dziennie - poprzez pół tabletki przez tydzień pozwoli mi na w miarę spokojne odstawienie leku? Pozdrawiam
KOBIETA, 35 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Odpowiadając na zadane pytanie najlepszym wyjściem jest konsultacja z lekarzem prowadzącym który na wizycie stacjonarnej oceni stan zdrowia po zapoznaniu się wcześniejszą dokumentacją leczenia i zdecyduje o powolnym odstawieniu leku który zawsze powinien być odstawiony za zgodą lekarza leczącego który zlecił leczenie.

Pozdrawiam