Jak często można robić rezonans magnetyczny głowy w przypadku nawracających bóli i zawrotów głowy?

Witam. Proszę o odpowiedź na pytanie jak często można robić rezonans magnetyczny głowy w przypadku nawracających bóli i zawrotów głowy i uczuciem mrowienia twarzy. Ostatni rezonans magnetyczny był robiony 03.06.2013. Co może być przyczyną takich dolegliwości. Jakie badania powinnam zrobić.

Myślę, że robienie badań nie ma większego sensu, o ile nic się nie dzieje w badaniu neurologicznym. Rezonans można robić często, nawet w ostateczności u kobiet w ciąży. Warto się skupić na innych przyczynach, aczkolwiek wymagałoby to konsultacji neurologa. Można podejrzewać napięciowe bóle głowy. Proponuję Flunaryzynę 2 tabl. wieczorem