Jak dalej postepować mając takie wyniki rezonansu?

Dzień dobry, Proszę o interpretacje wyników MRI głowy. Co dalej? Wistocie białej prawego płataczołowego pojedyncze drobne ok. 1,5mmognisko podwyższonego sygnału na obrazach T2-zalezmnych - niecharakterystyczne. Pozatymsygnał istoty szarej i białej prawidłowy. Restrykcji dyfuzjiani patologicznegowzmocnienia pokontrastowego nie uwidoczniono. Ciałomodzelowate prawidłowejszerokości, jednorodne. Struktury tylnej jamy czaszki prawidłowe. Układ komorowy wnormieszerokości, nieprzemieszczony. Szerokość przestrzeni podpajęczynówkowejwnormie. Torbiel retencyjnawlk. 8 x15 x19mmz zagęszczonątreściąwczęści tylno-przyśrodkowej lewej zatokiszczękowej. Niewielkiezmiany śluzówkowo-zapalnewlewejzatoce klinowej. Wpozostałymzakresiejamy oboczne nosaistruktury pneumatyczne kościskroniowych prawidłowo bezsygnałowe. Drobna 2mmtorbielwprawejśliniance przyusznej.

Dzień dobry,

interpretacja opisu wyniku powinna odbyć się na wizycie stacjonarnej na której specjalista neurolog prowadzący Pani leczenie zapozna się z płytką badania oceniając ją po dokładnym badaniu fizykalnym w raz z objawami klinicznymi. Takie postępowanie jest najwłaściwsze.

Pozdrawiam