Jak dalej postępować po urazie stawu skokowego?
Jestem po urazie stawu skokowego ,skręcenie. Po ponad miesiącu nadal pojawia mi się obrzęk i ból. Zrobiłam zdj.rtg . W opisie mam napisane: Niejednorodna struktura kostki bocznej z zachowaniem ciągłości warstwy korowej . Obraz niejednoznaczny -raczej nie pourazowy . Postępowanie zależne od obj.klin.

KOBIETA, 44 LAT 10 miesięcy temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dzień dobry.
Wskazana wizyta u lekarza zlecającego badanie diagnostyczne który zleci konsultacje do lekarza specjalisty ortopedy w celu odpowiedniego leczenia lub dalszej diagnostyki obrazowej po dokładnym badaniu ortopedycznym w porównaniem. z objawami klinicznymi.
Pozdrawiam