Jak dalej postępować po urazie stawu skokowego?

Jestem po urazie stawu skokowego ,skręcenie. Po ponad miesiącu nadal pojawia mi się obrzęk i ból. Zrobiłam zdj.rtg . W opisie mam napisane: Niejednorodna struktura kostki bocznej z zachowaniem ciągłości warstwy korowej . Obraz niejednoznaczny -raczej nie pourazowy . Postępowanie zależne od obj.klin.
KOBIETA, 44 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Wskazana wizyta u lekarza zlecającego badanie diagnostyczne który zleci konsultacje do lekarza specjalisty ortopedy w celu odpowiedniego leczenia lub dalszej diagnostyki obrazowej po dokładnym badaniu ortopedycznym w porównaniem. z objawami klinicznymi.

Pozdrawiam