Jak długo leczy się zawroty głowy?

Jak dlugo leczy sie blednik,tu w Angli lekarz przepisal miStemetil jak dlugo musze brac te tabletki ,jest poprawa juz nie mam tak silnych zawrotow glowy i moge utrzymac rownowage.Dziekuje Alicja
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ten lek nie jest stricte lekiem na błędnik. Wykazuje on jednak działanie wspomagające i niwelujące nieprzyjemne objawy wynikające z zaburzeń błędnika. Leczenie można stosować nawet przewlekle gdy zachodzi taka potrzeba. W przypadku ustąpienia objawów można stopniowo odstawiać lek. Ważne aby nie zrobić tego nagle z dnia na dzień,