Jak długo może trwać ból popunkcyjny?

Jak długo może trwać ból popunkcyjny? Dziś mija 3 tydzień po punkcji i przeszłam przez różne "niedogodności": ból głowy, oczodołów, sztywność karku, szum w uszach. Mimo tego czasu głowa boli nadal i już nie tylko czoło i oczodoły przy patrzeniu skrajnym ale też mam "uderzenia" bólu w potylicę najczęściej gdy wstaje. Jednocześnie rozpoczęłam leczenie Betaferonem i boję się, że za chwilę jedne dolegliwości połączą się ze skutkami ubocznymi leku a już mam dosyć tego samopoczucia :/

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą utrzymywać się do 14 dni.