Jak długo może trwać ten stan po usuwaniu woreczka?

Mialam laparoskopowo usuwany woreczek żółciowy w piątek mam podłączony worek do którego sączy się krew martwi mnie to bo to juz druga doba jak ta krew się saczy jak dlugo to może jeszcze potrwać

Proszę się na razie nie martwić. Nic Pani nie pisze ile tej krwi zbiera się w worku - a to jest ważne. Myślę że nie dużo. Uważam że powinno być dobrze.

Pozdrawiam. Ryszard