Jak długo może utrzymywać się moja dolegliwość po szczepieniu?

2 tyg temu mialam szczepionke na blonnice tezec krztusiec odre swinke i ospe i jeszcze jakis paraliz, Zaraz po tym bolala mnie reka bardzo za 2 dni golilam pachy a po 2 dniach nastepnych obudzialam sie z bolem i obrzmieniem pachy i lekka ranka a pod opuchlizna byla jakby gulka albo mięsień nie wiem Bo jest to raczej podluzne a prawej stronie jest takie delikatne. Dostalam antybiotyk i masc opuchlizna zeszla ranka tez wrazliwosc na dotyk rowniez ale ta gulka nie zeszla a minely 2 tyg. Ile to sie moze wchlaniac?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśliby utrzymywało się to jeszcze dwa tygodnie to proszę udać się do lekarza na kontrolę. Pozdrawiam.