Jak długo może utrzymywać się taki ból?

Dzień dobry. Czter tygodnie temu upadłam na przejściu dla pieszych i uderzyłam dość mocno tyłem głowy w beton. Oprócz ogólnego zamroczenia przez kilka chwil pojawił się tylko olbrzymi guz, poza tym nie było żadnych niepokojących objawów. Guz zniknął po dość krótkim czasie, natomiast martwi mnie fakt, że miejsce uderzenia wciąż dość mocno boli przy dotyku. Pytanie brzmi: jak długo taki ból może się utrzymywać? Po jakim czasie powinno mnie to zaniepokoić?
KOBIETA, 32 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry.

Wskazana wizyta stacjonarna u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu oceny w badaniu fizykalnym i objawów klinicznych po urazie.

Lekarz po dokładnym badaniu fizykalnym zleci odpowiednią diagnostykę obrazową lub zleci konsultację neurologiczną lub ortopedy którzy są odpowiednim specjalistami którzy po badaniu fizykalnym stwierdzą czy są nieprawidłowości pourazowe.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów zgłosić się z nimi do lekarza na wizytę stacjonarną.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta.