Jak długo można brać lek Pramolan?

Proszę o pomoc: Jak długo można brac lek pramolan? Czy uzaleznia?

Opipramol (jedna z nazw handlowych) to lek o działaniu przeciwlękowym, który nie posiada właściwości uzależniających. W zależności od indywidualnych wskazań, ustalanych w wyniku dokładnego badania i obserwacji, w indywidualnych przypadkach możliwe jest bezterminowe jego stosowanie.