Jak długo można dawać dziecku czosnek?

Dzień dobry! Mam. pytanie. Zrobiłam taką miksturkę: 4 duże główki czosnku, 4 duże cytryny, 1 szklanka miodu, wszystko drobno posiekałam, powstał syrop. Córka moja ma 2 latka i 5 miesięcy. Uczęszcza do żłobka, skąd ciągle przynosi wirusy. Dodam, że odkąd jej to podaję przestała chorować. Dostaje codziennie wieczorem 5 ml. Mam pytanie: jaki czas mogę jej to dawać? Daję już prawie miesiąc. Proszę o radę.
ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Lek. Łukasz Kowalski
70 poziom zaufania

Witam!

Na początek pragnę pogratulować skutecznej profilaktyki zakażeń u córeczki. Odpowiadając na Pani pytanie, pragnę podkreślić, że nie widzę żadnych przeciwwskazań do dłuższego stosowania tej mikstury, dlatego też uważam, że należy ją stosować, aż do końca trwania sezonu grypowego - tj. do pierwszych mrozów, a następnie znowu na wiosnę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Lekarz w Szpitalu Praskim pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty