Camilla na ząbkowanie - jak długo można podawać?

Dzień dobry, piszę w sprawie leku Camilla na ząbkowanie. Jak dlugo mozna podawac dziecku lek Camilla na ząbkowanie? Po ilu dniach należy odstawić Camilla na ząbkowanie? Na co ewentualnie zamienić Camilla na ząbkowanie, co będzie można stosować dłużej? Zależy mi na bardzo zbliżonym działaniu, ale o możliwości dłuższego stosowania. Czytałam w internecie czy lek Camilla na ząbkowanie można stosować przez dłuższy czas, ale każdy ma inne zdanie i zupełnie inaczej postępował. Wolę zapytać ekspertów i nie martwić się, że Camilla na ząbkowanie wywoła jakieś skutki niepożądane itp. Co prawda bardzo pomaga dziecku, ale chyba żadnego leku nie można stosować bez ograniczeń przez tydzień lub dwa. Jak to wygląda jeśli chodzi o Camilla na ząbkowanie? Może powinnam robić jakieś przerwy między opakowaniami na przykład?

Witam. Nie ma ram czasowych do których można przyjmować lek. Preparat można stosować tak długo jak długo istnieją do tego wskazania.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Camilla jest ziołowym lekiem homeopatycznym i nie został przebadany pod kątem działań niepożądanych / przewlekłego stosowania. Ryzyko ich wystąpienia jest jednak niewielkie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosowanie preparatu nie przynosi ulgi po 3 dniach to konieczna jest wizyta u pediatry.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wg informacji z ulotki lek ten można stosować tylko przez 3 dni. Jeśli po 3 dniach objawy się utrzymują, konieczna jest konsultacja z lekarzem. Warto pamiętać, że jest to lek homeopatyczny - takie leki nie są natomiast uznane za skuteczne przez medycynę konwencjonalną.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po zastosowaniu jednego opakowania należy zrobić kilkudniową przerwę.