Jak długo można podawać Ibuprofen 6-miesięcznemu dziecku?

Jak dlugo mozna podawac obuprofen 6 mies dziecku? Ida ząbki i prpbowalam niejedno krotnie obyc sie bez chemi ale niestety dziecko nie jest w stanie zasnac bez leku przeciwbolowego

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należy starać się podawać najkrócej jak to jest możliwe. Radziłbym udać się do pediatry za dwa tygodnie alby przebadać dziecko czy nie występują jakieś objawy uboczne stosowania ibuprofenu.