Jak długo można stosować Clotrimazol na skórę penisa?

Mam pytanie jak dlugo mozna stosowac clotrimazol na penisa ? i czy stan skory po dlugim stosowaniu moze sie bezpowrotnie zmienic na gorsze ?.Sosowalem ten krem przez poltora miesiaca bez innych lekow ( bylem u lekarza). Skora po leczeniu nie jest taka jak przed tem wyblakla a zarazem czerwona jakby zylki male sucha i sliska jak by folia naciagnieta.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek stosuje się 2-3 razy dziennie .Smaruje się cienką warstwą kremu chorobowo zmienione miejsca nie dłużej jednak niż przez okres 2 do 4 tygodni. Bardzo rzadko powoduje on miejscowy odczyn alergiczny, pieczenie, świąd, przemijające podrażnienie.