Bobodent a długość stosowania

Witam serdecznie! Moja córeczka ma skończone 9 miesięcy. Od miesiąca zabkujemy. Smaruje jej dziąsełka żelem Bobodent. Na początku tylko rano i wieczorem. Lecz teraz 4 razy dziennie bo inaczej nie da rady... bardzo ją boli i nic nie chce jeść o tym żeby z butli pić już nie wspomnę... Moje pytanie brzmi jak długo mogę stosować żel Bobodent (przez jaki okres czasu)?? Bo boję się czy takie malutkie dzieciaczki mogą się w jakiś sposób uzależnić od składników zawartych w żelu Bobodent? Z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby przestać podawać córce ten lek bo wiem jak bardzo ją boli... Może istnieje jakiś zamiennik żelu Bobodent, który mogłabym zastosować jeśli tego leku jednak nie można stosować za długo? Coś o podobnym działaniu, ale nieco innym składzie? A może skoro Bobodent pomaga to powinnam jednak stosować go tak długo jak to będzie konieczne? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Proszę się nie martwić, jest to bezpieczny środek. Dziecko się nie uzależni. Proszę stosować kiedy jest potrzeba.
Pozrawiam