Jak długo należy przyjmować lek Betaserc na szumy uszne, aby zauważyć efekty?

Witam, od 3 tygodnii stosuję Betaserc bo mam problemy z szumami usznymi. Tabletki dostałam od neurologa i przez pierwszy tydzień brałam 2 tabletki, a teraz 1. Jestem za granicą i nie mam możliwości kontaktu z lekarzem. Efektów jak na razie nie ma i chciałabym zapytać jak długo powinnam brać lęk, aby zauważyć efekty? Czy powinnam skontaktować się z lekarzem za granicą, jeżeli wciąż nie widzę żadnych efektów a szum z uszu nie znika? Bardzo się martwię, że rezultaty są takie słabe, bo zażyciu leku. Myślałam, że efekt będzie znacznie szybszy. A może coś jest nie tak i mojego szumu w uszach nie można wyleczyć w ten sposób? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Przyczyny szumów usznych są różne i leczenie betaserkiem w dawce 2 x 24mg należy stosować co najmniej 2 miesiące, pozdrawiam