Jak długo po odstawieniu Trittico znikną skutki uboczne?

Jak długo po odstawieniu trittico znikną skutki uboczn, przymulenie za dnia, Przytkany nos? Przyjmuje go 4 miesiąc na uregulowanie snu ale już będę odstawiam. Zaczynałem od małej dawki A od 2 miesięcy 100mg. Przez ten okres czułem się dobrze tylko jakoś teraz jestem dziś bardziej przymulony. Czy po takim czasie mogą być skutki uboczne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Skutki uboczne po odstawieniu mogą utrzymywać się przez 2 tygodnie. Pozdrawiam.