Jak długo po usunięciu gruczolakowłókniaka z piersi należy powstrzymać się z aktywnością fizyczną?

Dzień dobry, mam pytanie - niedługo będę miała przeprowadzany zabieg usunięcia gruczolakowłókniaka z piersi. Uprawiam akrobatykę powietrzną (co jest sportem dość siłowym), stąd moje pytanie - przez jaki czas powinnam się wstrzymać z aktywnością fizyczną?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od rozległości zabiegu [wielkości gruczolakowłókniaka].