Jak długo powinno się utrzymywać krwawienie po łyżeczkowaniu macicy?

Ile po lyżeczkowaniu można krwawic bo już nie wytrzymam z tym okresem 4 stycznia miałam zabieg i dalej krwswie szok

Jeżeli będzie się utrzymywać powyżej 7 dni lub pojawi się gorączka i ból dołem brzucha należy niezwłocznie zgłosić się do ginekologa