Jak długo powinno trwać krwawienie po poronieniu?

Witam, poronilam w 9 tc dwa tygodnie temu. Lekarz robił usg i powiedział że zabiegu nie trzeba i sama się oczyszcza. Martwi mnie to że krwawie już 2 tygodnie, trochę mniej niż przy miesiaczce, krew jest jasna, ale wylatuja czasem skrzepy ciemnoczerwone. Proszę o odpowiedź czy jest to normalne.

Witam, myślę że tak aczkolwiek przy dłuższym krwawieniu dobrze by było aby zbadał Panią ginekolog