Jak długo taki ból po złamaniu może się utrzymywać?

Witam serdecznie! 7 tygodni temu doznałam złamania nasady dalszej kości promieniowej prawej typu Collesa. Miałam operację i w trakcie zabiegu zamknięto repozycję oraz zastosowano stabilizację metalem - 2 druty Kirschnera. Od czasu upadku cały czas boli mnie łokieć, mogę zginać, ale ból promieniuje mi do ramienia. Tydzień temu miałam rentgen łokcia i lekarz ortopeda powiedział mi, że wszystko jest ok, zrobiłam także badanie krwi OB i wynik jest 9. Ból czasami jest nie do wytrzymania i wtedy pomaga mi Voltaren żel. Chciałam zapytać jak długo taki ból może się utrzymywać i gdzie ewentualnie powinnam udać się żeby skorzystać z jakiegoś leczenia. Mam nadciśnienie tętnicze i nie mogę brać na stałe leków przeciwbólowych. Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten ból może utrzymywać się do 4 tygodni. Gdyby te dolegliwości się utrzymywały to radziłbym skonsultować się z ortopedą.