Jak długo trwa usunięcie nadżerki ujścia pochwy na wizycie i jaki jest koszt?

Dzień dobry, chciałabym usunąć nadżerkę ujścia pochwy o ile to możliwe metodą krio. Czy dobrze widzę, że wizyta trwa 10 minut (co to za wizyta???) i kosztuje 150 zł? Katarzyna

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc, proszę skontaktować się z lekarzem oferującym taką usługę