Jak długo utrzymuje się krwawienie po cesarskim cięciu?

2p grudnia miałam cesarskie cięcie. Krwawienie ustali po 2-3 tyg. Od soboty zaczęłam znowu krwawi wczoraj bardzo obficie co chwilę zmieniłam podpaski, po telefonie do mojej ginekolog kazała jechać na pogotowie po receptę na cyclonamine. Biorę ja od wczoraj wieczora najpierw 2×2 co 6 godz a teraz mam prac już 3×1. Kiedy ustanie krwawienie, bo nadal mocno mi leci? Co może być powodem tego krwawienie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Jeśli to krwawienie się przedłuża pomimo stosowania Cyklonaminy proszę niezwłocznie zgłosić się do szpitala w którym miała Pani wykonywane cięcie cesarskie.