Jak długo wątroba oczyszcza się po terapii Izotekiem?

-jak długo wątroba oczyszcza się po terapii izotekiem która trwała 10miesięcy? -jak oczyścić ją po takiej terapii? czy coś konkretnego można jeść by przyspieszyć proces detoksu?

Szczególną uwagę proszę zwrócić na ostropest plamisty, karczocha.
Jeśli chodzi o czas regeneracji, czy tak jak Pani pisze - oczyszczenia, to niestety jest stosunkowo długi i zależy od wielu czynników, np. Dawka leku, Pani własny organizm.