Jak długo zrasta się kość łódeczkowa?

Jak długo zrasta się kość łódeczkowa, ja złamałam rękę 8 grudnia ale gips miałam założony po 10 dniach już 2 razy miałam zmieniany gips ale nie miałam robionych zdjęć kontrolnych teraz mam gips jeszcze do 11 marca czy to musi tak długo trwać,,,

Szanowna Pani.
Proponuję niezwłocznie wykonać tomografię komputerową celem dokładnej oceny złamania ( badanie może być wykonane bez usuwania unieruchomienia). W przypadku istniejących przemieszczeń i/lub zaburzeń zrostu - zalecam operację. Przy stwierdzeniu zrostu - usunięcie unieruchomienia i rehabilitację.
Pozdrawiam serdecznie.
Paweł Nowicki.