Jak dobrze zadbać o nową relację?

Witam serdecznie jestem załamana tak bardzo chciałabym sobie ułożyć życie poznalam wspaniałego chłopaka....miesiąc temu wykryłam hpv 16 i 45 miałam kolposkopię I czekam na wyniki...najpierawdopodobnie będę miała konizajcę...Tak bardzo mi na tym chłopaku zależy jak mam powiedzieć mu o tymm...proszę o pomoc
KOBIETA, 36 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry z tego co Pani opisuje diagnoza, którą Pani usłyszała jest zaskakująca i niespodziewana. To zrozumiałe, że z tego względu jest Pani w silnych emocjach adaptacyjnych. W tej fazie Pani stabilność emocjonalna została zachwiana. Gdy emocje opadną rozmowa z chłopakiem wyda się Pani bardziej dostępna i możliwa.

Proszę też rozważyć wizyty wsparciowe u psychoteraputy, który pomoże przejść okres badań i leczenia.