Jak dokładnie działa ten lek?

Od 6 miesięcy stosuje lek ketrel na sen w dawce 100mg wieczorem. Czy ketrel przyjmowany w takiej dawce wieczorem może mieć inny wpływ niż nasenny? Chodzi mi o to czy ma również wpływ na cały przyszły dzień... Czytałem sporo o tym że stosuje się go również w leczeniu CHADU tylko nie wiem czy lekarz mi go przepisał wyłącznie na sen czy również w leczeniu tej choroby... I czy gdy lekarz przepisuje ketrel w leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej to również go przepisuje na noc czy już wtedy na dzień czy równocześnie... Nie mam pojęcia. Poza CHADEM choruje również na zaburzenia osobowości (osobowość borderline) nerwicę lękową I depresję. Lek ketrel przyjmuje stale od pobytu w szpitalu tzn od 6 miesięcy a leki które stosuje poza ketrelem przeważnie zmieniam co wizytę ze względu na brak ich skuteczności, przeważnie to są andydepresanty lub leki na padaczke (typu lamitrin) mimo że owej nie posiadam ale bardzo mi dokuczają objawy somatyczne.

Czy nie mogły Pan spytać o to wszytko lekarz leczącego? On wie co i dlaczego Panu przepisuje. Leki "na padaczkę" przepisujemy celem ustabilizowania nastroju a nie dla leczenie choroby, której Pan nie ma. Zaburzenia osobowości, szczególnie borderline, to nie tyle choroba co zburzenie rozwoju osobowości. Wymaga to specjalistycznego, mozolnego leczenia w ośrodku tym się zajmującym. Proponuję by skontaktował się Pan z kliniką uniwersytecką psychiatrii. Jestem pewny, że pomogą Panu.