Jak duże jest jakieś ryzyko na zajście w ciążę, jeśli pękła nam prezerwatywa w czasie stosunku?

Witam, wczoraj kochaliśmy się z chłopakiem, gdy doszedł zauważyliśmy ze prezerwatywa jest pęknięta wiec doszedł we mnie, w tym samym momencie również dostałam okres, jakieś są szanse na zajście w ciąże w moim przypadku?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro był to pierwszy dzień okresu, najpewniej był to dzień bezpłodny. Ryzyko istnieje, ale jest skrajnie małe.