Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Chciałbym się dowiedzieć jak duże jest faktyczne niebezpieczeństwo, że moja dziewczyna może być w ciąży?

Pieściliśmy się, a następnie kilkakrotnie w Nią wszedłem (zanim to nastąpiło dziewczyna sprawdziła czy mój członek jest suchy i taki był). Do wytrysku w jej pochwie nie doszło. Moja dziewczyna ma 19 lat i miewała nieregularny okres. Ostatnie dwa cykle trwały od 30 do 34 dni, wcześniej zdarzało się, że były dłuższe. Nasze bezmyślne zachowanie miało miejsce 27 lutego. Pierwszym dniem miesiączki był 17 luty zaś ostatnim 24.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest nieduże. Przy cyklu płciowym dłuższym od 30 dni Pana dziewczyna była jeszcze w fazie tzw. względnej niepłodności. Poza tym nie doszło do wytrysku. Jeżeli okres będzie się opóźniał można przeprowadzić test ciążowy używając porannego moczu.

Pozdrawiam serdecznie!