Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże po 2-3 dniach od zakończenia się okresu u kobiety?

Dzień dobry, Chciałbym się zapytać jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże po 2 - 3 dniach od zakończenia się okresu u kobiety? Pozdrawiam.

Krzysztof Piwowarek

Prawdopodobieństwo to zależy od długości cyklu i krwawienia miesiączkowego u danej kobiety. Zasadniczo, im krótszy cykl i dłuższe krwawienie, tym większe ryzyko ciąży. Nawet jednak przy długim cyklu i krótkim krwawieniu nie można wykluczyć możliwości wystąpienia ciąży po stosunku w takim terminie.