Jak działa ostropest plamisty?

Witam! Proszę o informacje chodzi o zioło ostropest plamisty (mielony). Nie wiem czy to jakaś plotka, ale wszyscy obecnie proponują zioła tej rośliny. Mam niewielkie problemy z wątrobą i woreczkiem żółciowym czy wskazane jest jego działanie na te ograny? Jeśli tak to w jakiej postaci najlepiej zażywać? Jakie skutki uboczne mogą wystapić? Pozdrawiam i dziękuję:)

Witam.

W opisanym przypadku polecam sok z ostropestu z dodatkiem witaminy C jest wytwarzany ze starannie wyselekcjonowanych owoców.

Ostropest plamisty wpływa korzystnie na funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych.

Działa ochronnie i wspomaga naturalną regenerację komórek i tkanek wątroby.

Wspomaga produkcję żółci.

Wspiera procesy trawienia i oczyszczania organizmu.

Wpływa na zdrowie serca oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Witamina C poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego i zmniejsza zmęczenie.

Dzięki płynnej formie preparat ma szybki początek działania oraz ułatwione dawkowanie preparatu.

Co najważniejsze nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, substancji słodzących i cukru.

Proszę pamiętać aby nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem.

Polecał bym aby produkt kupić w sklepach zielarskich lub że zdrową żywnością lub w aptece.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta