Jak działa Paroksetyna na różne osoby?

Witam, czy skuteczność Paroksetyny jest zawsze taka sama dla danej osoby? Czy jeśli w przeszłości brałam Paroksetynę dwa razy. Pierwszym razem 2 lata a drugim razem 1,5 roku i za każdym razem działała ba mnie świetnie to czy tym razem tez podziała dobrze? Czy jest ryzyko ze nie? Wróciła mi nerwica lękowa i zastanawiam się nad powrotem do leków i psychoterapii. Bardzo proszę o informacje odnośnie działania Paroksetyny za kolejnym razem. Dziękuje i pozdrawiam.

Szanowna Pani nie jestem w stanie tego zagwarantować, aczkolwiek działanie powinno być takie same