Jak działają leki psychotropowe?

Dzien dobry. Przyjmuje codziennie leki psychotropowe (3 neuroleptyki(klozapina 100mg na dobe, olanzapina 5mg na dobe, risperidon 3mg na dobe ) i 1 antydepresanta(paroksetyna 20mg na dobe) Jaki jest laczny efekt dzialania tych leków? Polaczony jest antydepresant z lekami antypsychotycznymi. Czy one jakos sie oslabiaja lub wzmacniaja albo maja nowe dzialanie lub pozostaja bez wplywu na siebie?

szanowny Panie myślę że najprościej będzie jak zapozna się Pan z charakterystyką każdego wymienionego produktu leczniczego