Jak interpretować mój wynik rezonansu głowy?

Witam mam 37 lat , zawroty głowy , problemy ze wzrokiem (choć trochę to też spowodowane wyższym ciśnienieniem w oczach , pod kontrolą okulisty bez leczenia bo nerwy wzrokowe w dobrej ilosci). C problemy czasami ze skupienieniem się i rozdrażnienie w czasie zwrotów bądź uścisków z boku głowy. Wynik resonansu jest taki : Miernie nasilone zaniki korowe w płatach czołowych. W płatach skroniowych podkorowo kolka drobnych ognisk podwyższonego sygnału w T2 FLAIR, podobne poj. W moście po stronie prawej śr.2mm- zmiany demielinizacyjne ? . Proszę o interpretację bo wizyta u neurologa dopiero w maju . Dziękuję.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten wynik można interpretować jedynie w odniesieniu do stanu klinicznego oraz neurologicznego.