Jak interpretować MR prawego stawu ramiennego?

Witam, prosze o interpretację MR prawego stawu ramiennego i jak to można leczyć. Ilość płynu w stawie prawidłowa. Ślad płynu w klatce PODBARKOWEJ. ŚCIĘGNO m. nadgrzebieniiwego O zachowanej ciągłości, w obrębie ścięgna widoczne masywne zwapnienia ciągnące się od miejsca przyczepy, na dł.ok 33 mm, obraz MR odpowiada wapniejącemu zapaleniu sciegna . Ścięgno m. Podłopatkowego o zachowanej ciągłości, o nieprawidłowym sygnale jak w zmianach zwyrodnieniowych. Ścięgno m. Podgrzebieniowego o zachowanej ciągłości, bez cech uszkodzenia. Odległość barkowo-ramienna 6,5mm Obrąbek stawowy w części górnej z cechami zmian zwyrodnieniowych. Ścięgno głowy długiej m. dwuglowego typowo położone o prawidłowym sygnale ilość płynu w pochewce tego ścięgna w normie. W zakresie objętym badaniem brak cech obrzęku śródkostnego. MR stawu lewego ramiennego: Ścięgno m. NADGRZEBIENIOWEGO o zachowanej ciągłości, w obrębie stopy przyczepu o nieprawidłowym sygnale jak w zmianach zwyrodnieniowych. Ścięgno głowy długiej m dwuglowego typowo położone o prawidłowym sygnale .nieznacznie zwiększona ilość płynu w pochewce tego ścięgna. Ż góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani, wynik wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe, początkowo należy włączyć leczenie przeciwzapalne i przeciwbólowe