Jak interpretować prawidłowo moje wyniki hormonalne?
Dzień dobry, proszę o interpretację wyników: - TSH 4,320 norma 0,270-4,200 - FT4 1,10 norma 0,93-1,70 - anty-TPO 13,30 norma 0,00-34,00 - anty-TG <10 norma 0,00-115,00 wizytę mam dopiero za miesiąc i jeszcze usg tarczycy przed mną.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Problemy hormonalne kobiet
Szanowna Pani wyniki są dobre poza TSH, proszę powtórzyć badanie. Całość wskazuje aktualnie na subkliniczną niedoczynność tarczycy