Jak interpretować taki wynik RTG klatki piersiowej u 63-latka?

Jak należy interpretować wynik RTG:płuca i serce bez zmian chorobowych.Zarys przełomy po stronie lewej słabo widoczny.Pozdrawiam

Szanowny Panie, wynik należy porównać ze stanem klinicznym, na pierwszy rzut oka nie jest niepokojący. Serdecznie pozdrawiam