Jak interpretować takie wyniki badań krwi 40-latka?

Dzień dobry proszę o interpretacje wyników MCV 96 norma do 92 OB 37 norma do 12 ALT 42 norma do 41 Potas 5.9 norma do 5.1 Żelazo 189 norma do 180 Fibrynogel 467 norma do 360 Reszta wyników w normie Męższczyzny 40 lat

Witam.

brak informacji jakie są objawy kliniczne że zostały wykonane badania diagnostyczne. Wyniki wymagają oceny na stacjonarnej wizycie u lekarza rodzinnego który ma możliwość przeprowadzenia dokładnego wywiadu oraz przeprowadzania badania fizykalnego aby ocenić wirniki z dolegliwościami klinicznymi i zalecić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam